Argos Zorggroep

Argos Zorggroep is on!

29 oktober 2024
Deel op:

Argos Zorggroep is on!

Edwin Wulff is bestuurder van Argos Zorggroep. In het verleden werkte Argos samen met allerlei uitzendbureaus, waardoor het administratief soms ingewikkeld werd. Nu heeft Argos Zorggroep een exclusieve samenwerking met drie partijen, waaronder Aethon om de flexibele schil in te richten. De ervaringen? Die lees je hier!

Moeilijke arbeidsmarkt

Ook Argos Zorggroep loopt in de huidige arbeidsmarkt tegen allerlei uitdagingen aan. Edwin: “Het lukt mij niet meer om zelf vaste vacatures in te vullen. Ondanks alle acties die we hebben lopen, is het heel moeilijk. Je hebt veel te maken met externe krachten. Ik denk dat je in de toekomst uit moet gaan, dat je 30% van de vacatures flexibel in moet vullen. Je hebt een partner nodig die dit ook managet en je hierbij helpt. De arbeidsmarkt is kleiner aan het worden en je merkt dat mensen het niet meer belangrijk vinden om een vast contract te hebben, het zegt ze niks meer. De werk-privé balans is daarentegen heel belangrijk.”

“Aethon is een betrouwbare partner die echt meedenkt met de opgaven van Argos Zorggroep.”
Edwin Wulff, Bestuurder van Argos Zorggroep

 

Meedenkende partner en open communicatie

De samenwerking met Aethon is drie jaar geleden begonnen. Van de drie partijen waarmee Argos samenwerkt is Aethon de partij die het meeste meedenkt en ook echt zich inleeft in het standpunt en de ambitie van Argos Zorggroep. “De samenwerking loopt al wat langere tijd en er zijn verschillende hobbels geweest met bijvoorbeeld de facturatie, de talenten zelf, maar het was altijd bespreekbaar en zat de samenwerking niet in de weg!”, aldus Edwin. “Het contact met Ciska verloopt heel soepel. Aethon is een van de weinige partijen die meedenkt met ons hoe we de dienstverlening kunnen verbeteren door middel van nieuwe technologie en slimme oplossingen.”

 

Ondersteuning en kwalitatieve talenten

Edwin: “Over de talenten van Aethon hoor ik eigenlijk alleen maar goede verhalen. De talenten worden goed voorbereid, ook door de opleidingstak die jullie in huis hebben.” Succesverhalen zijn er genoeg. “Op het gebied van taakverlichting hebben jullie ons heel erg ondersteunt en ook op het gebied van administratie. Hier wordt goed meegedacht over efficiëntie en kostenbesparing. Dit geeft ook een goede basis en vertrouwen in de samenwerking. En het wekt nieuwsgierigheid op.”

 

Korte lijnen en nieuwsgierigheid

“Aethon onderscheidt zich door de korte lijnen, de nieuwsgierigheid. Jullie willen begrijpen hoe het probleem zit en hoe we daar vorm aan kunnen geven. En ook wel de professionaliteit. Dit zit hem bijvoorbeeld in de opleidingen die jullie aanbieden aan talenten. Het zit allemaal goed in elkaar.”
Een advies of tip voor organisaties die overwegen om met Aethon samen te werken? “Ga met Aethon om de tafel zitten om erachter te komen waar er vraag naar is vanuit de organisatie. Aethon is in staat om bij die vraag een oplossing te bieden. Het is een ingewikkelde arbeidsmarkt en zoek je iemand die goed kan luisteren naar die vraag, dan moet je zeker met Aethon gaan praten om te kijken of zij een echt oplossing kunnen bieden voor dat probleem.”

Samen nadenken over de invulling van de flexibele schil? You’re on!

 

Deel:
Deel op: