Indien u tijdelijk of voor langere tijd over een auto met chauffeur wilt beschikken, biedt een auto met chauffeur van Aethon een uitstekende oplossing. Ook voor uw internationale relaties zet Aethon Chauffeursservice graag een auto met chauffeur voor u in. Wij bemiddelen voor u via een externe partij een auto: van eenvoudige zakenauto’s tot luxe personenbusjes en zeer luxe directieauto’s. Aethon verzorgt graag voor u!
Aethon biedt u verschillende soorten auto’s met chauffeur, variërend van kleinere voertuigen voor reclame doeleinden tot (luxe) sedans en persoonsbussen. Ook voorziet Aethon u van grote bussen en vip-touringcars. Tarieven hiervoor zijn op aanvraag.
Tarieven
Hieronder hebben wij van de meeste auto’s met chauffeur een prijsindicatie gegeven. Dit is slechts een greep uit het ruime assortiment aan voertuigen dat wij u bieden. Staat het door u gewenste voertuig hier niet bij? Neem dan contact met ons op om uw mogelijkheden te bespreken.
- Mercedes S-Klasse € 74,99 per uur all-in, excl. btw
- BMW 5 Serie (High Executive) € 59,50 per uur all-in, excl. btw
- 9-persoonsbus € 54,99 per uur all-in, excl. btw
- Luxe 9-persoonsbus € 74,99 per uur all-in, excl. btw
- Luxe zwarte of witte limousine € 105,99 per uur all-in, excl. btw
Niet te vergeten is dat voor elke 100 kilometer die u met een Aethon-auto met chauffeur rijdt, wij 1 boom ter CO²-compensatie planten.